Loading...
Skip to Content

KURUMSAL

HAKKIMIZDA

1995 yılında Denizli’de kurulan Denkim Denizli Kimya A.Ş., CMC (Karboksimetil Selüloz) ve PAC (Polianyonik Selüloz) üretimi ve ihracatı hedefiyle yola çıkmış, istikrarlı büyümesini sürdürerek günümüz itibariyle Türkiye’de ve dünyada tanınan, saygın bir üretici ve ihracatçı olarak bilinir hale gelmiş bir firmadır. Faaliyetine başladığı günden günümüze kadar geçen sürede her tip CMC ve PAC ürünler uluslararası kalite standartlarına ve müşteri odaklı hassasiyetlere uygun olarak üretilmektedir.

DENCELL, DENCOLL, ECOPAC, DRISOL, ECOSIZE, RHEOLL, ALFACELL ve BETACELL şirketimizin piyasalarda tanınan tescilli markalarıdır.

Denkim Kimya A.Ş., sürdürülebilir kalite standardı olarak üretim, kalite kontrol ve Ar-Ge süreçlerinde ASTM (Amerikan Standart Test Metodu), API (Amerikan Petrol Enstitüsü) gibi enternasyonal kalite ve test standartlarını benimsemiş olup tüm ürünler bu standartlara uygun kalitelerde üretilmekte ve analizleri yapılarak kalite kontrolü sağlanmaktadır.

Üretiminin %85’inden fazlasını 5 kıtada 40’dan fazla ülkeye ihraç eden Denkim Kimya A.Ş., uluslararası standartlarda kalite ve satış hizmetlerinin yanında, teknik destek, lojistik çözümleri ve proje bazında işbirliğinde dünyaca bilinen bir firma olduğunu daima kanıtlayan birçok çok uluslu firma referanslarına sahiptir.

Buy