Loading...
Skip to Content

Markalar

Markalarımız

DENCELL

DENCELL markalı ürünler Teknik Tip CMC ve PAC ürünlerden oluşmaktadır.


DENCELL-CMC ürünler deterjan, sondaj, maden, kağıt, seramik ve tekstil sanayinde kullanılan Teknik Tip CMC ürünleri ihtiva eder.


Genellikle petrol ve gaz sondajlarında kullanılan DENCELL-CMC LV & HV ürünler, aynı zamanda API-13A standartlarına uygun kalitede üretilmektedir.


DENCELL-PAC ürünler ise, genel itibariyle petrol ve gaz sondajlarında kullanılan Teknik Tip PAC ürünler olup aynı zamanda API-13A standartlarına uygun olarak üretilmektedirler.


DENCOLL

DENCOLL markalı ürünler Saf Tip CMC ve PAC ürünlerden oluşmaktadır.


DENCOLL-CMC ürünler maden, kağıt, seramik ve tekstil sanayinde kullanılan Saf Tip CMC ürünlerden oluşurken,


DENCOLL-PAC ürünler ise, petrol ve gaz sondajlarında kullanılan Saf Tip PAC ürünlerden oluşmakta ve aynı zamanda API-13A standartlarına uygun olarak üretilmektedirler.


ECOPAC

markalı ürünler, petrol ve gaz sondajlarında kullanılan alternatif kalitede ve rekabetçi fiyat özellikleri ön plana çıkan Teknik Tip PAC ürünlerden oluşmaktadır.


ECOPAC ürünler, API standartları haricinde müşterilerimizin talepleri ve belirledikleri kendi özel spesifikasyonlara göre üretilmektedirler.


RHEOLL

Farklı selüloz türevleri ile modifiye edilerek zenginleştirilmiş ürünler, RHEOLL markası ile satışa sunulmaktadır.


ALFACELL & BETACELL

Duvar kağıdı olarak geliştirilen granür yapıdaki ALFACELL ve toz yapıdaki BETACELL markalı ürünlerimiz, mükemmel film yapıcı ve suda eriyebilen selülozik polimerlerdir.


Selülozik yapısı gereği, fiyat/performans kriteri açısından rakipsiz olan tutkal tipi ürünlerimiz, suda kolay çözünmesi, kıvam verici özelliği ve bağlayıcı görevi görmeleri özelliği nedeniyle genellikle duvar kağıdı yapıştırmasında kullanılmalarının yanı sıra, halı arkası larklama, seramik harcı, ahşap parke dolgusu, saten boya altı sıva macunu hazırlanmasında da kullanılmaktadır.


Bunlara ilaveten, donma geciktirici etkilerinden dolayı alçı ve çimento harçlarında da kullanılabilirler.


ECOSIZE ve DRISOL

Bu ürünlerimiz nişasta bazlı ürünler olup tekstil sektöründe kullanılan ürünümüz ECOSIZE, sondaj sanayinde kullanılan ürünümüz ise DRISOL olarak bilinmektedir.

Buy